FIS veliki
BAŠIĆ: Šteta što nismo uzeli važan bod

U prvom susretu 24. kola WWin lige Bosne i Hercegovine, Velež je na stadionu “Rođeni” s minimalnih 1:0 savladao Posušje pogotkom Salčina.

Vrijedna pobjeda Veleža koja ih je lansirala na četvrto mjesto na ljestvici, dok će Posušje ostati na osmoj poziciji nakon ovog kola.

Nakon utakmice komentar su dali treneri obje momčadi Dario Bašić i Ibro Rahimić.

“Znali smo kako će biti teška utakmica”, počeo je Bašić i nastavio:

“Domaćin je u početku pokušao da nam pravi probleme nije uspio. Mi smo imali neke tranzicije koje nismo koristili”, rekao je Bašić i dodao:

Drugo poluvrijeme slično, dosta se igralo snažno i iz jedne naše nepažnje pao je gol. Nakon gola smo uzeli puno rizika, imali smo prilike, nismo dali gol koji bi nam donio veoma važan bod protiv ovakve ekipe.”

BAŠIĆ: Šteta što nismo uzeli važan bod

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    GORI GRAD: Službeno u Mostaru 41 stupanj, čitatelji šalju da je i koji stupanj više izmjeren

    U Mostaru je danas u 14, 15 i 16 sati izmjereno 41 Celzijev stupanj, prema podacima Federalnog hidrometeorološkog zavoda (FHMZ). Sudeći prema slikama koje nam šalju čitatelji, moguće je da…

    RASPAD SUSTAVA: Urugvajski savez otkazao čarter let za igrače, kući se morali vraćati pojedinačno komercijalnim letovima

    Urugvaj je razočaravajuće napustio Svjetsko prvenstvo nakon grupne faze, a ni odlazak momčadi iz Južne Amerike navodno nije išao po planu. Urugvajski nogometni savez otkazao je planirani čarter let momčadi…