Na autocesti Zagreb-Rijeka, između čvorova Delnica i Ravna Gora, u smjeru Zagreba, jutros oko 10 sati dogodila se prometna nesreća.
U nesreći je ozlijeđena jedna osoba, koja je prevezena u KBC Rijeka. Težina ozljeda još nije poznata, no osoba je u bolnicu prevezena pri svijesti, doznaje Dnevnik.hr iz policije. Na cisterni s plinom je natpis plin Tomislavgrad.
– Djelatnici HAC-ONC-a kažu da je u jednom trenutku bilo panike, jer je cisterna koja se zabila u šleper prevozila plin propan-butan… Katastrofa je izbjegnuta za dlaku, jer oplata cisterne srećom nije popustila. Iz cisterne curi gorivo, no to je u cijeloj priči doista najmanja šteta i cestari će to ubrzo riješiti – javio je reporter Nove TV.