FIS veliki
Kamion na magistralnom putu M-17 usmrtio pješaka

Dvadesetčetverogodišnji Š.M. sinoć je smrtno stradao na magistralnom putu M-17, na lokalitetu Stara stanica u Nemili kod Zenice – potvrdio je Feni dežurni u Operativnom centru Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojske županije.

Prometna nesreća u kojoj je sudjelovalo teretno motorno vozilo kojim je upravljao E.B. (33 godine) iz Banje Luke te pješak M.Š. (2002.), dogodila se sinoć dvije minute iza ponoći.

– Uviđaj je obavila ekipa OKP Policijske uprave Zenica I, pod nadzorom dežurnog Županijskog tužitelja Tužiteljska ZDŽ. Uviđaj je okončan oko 2.15 sati te je promet koji se odvija otežano, naizmjenično jednom prometnom trakom, ponovo normaliziran – kazao je dežurni u OC MUP-a ZDK.

Dežurni liječnik Službe Hitne pomoći Zenica konstatirao je na licu mjesta smrt pješaka.

 

Borak.tv

Kamion na magistralnom putu M-17 usmrtio pješaka

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Tijekom kontrole prometa u Grudama kod maloljetnika pronađen speed

    Policijski službenici Policijske uprave Grude pronašli su tijekom redovne kontrole prometa kod maloljetnog putnika u osobnom vozilu praškastu materiju koja svojim karakteristikama asocira na opojnu drogu speed. Kako je priopćeno…

    Incident u Borku: Maloljetnici oštetili automobile bacajući predmete s mosta

    Policijska uprava Široki Brijeg identificirala je četiri maloljetne osobe koje se dovode u vezu s oštećenjem dvaju automobila u mjestu Borak. Slučaj je policiji prijavljen 22. lipnja u 23:54 sati.…