Cristiano Ronaldo produžit će ugovor s Al Nassrom, javljaju španjolski i portugalski mediji pozivajući se na izvore iz Saudijske Arabije.
Portugalski napadač, koji će početkom veljače proslaviti 40. rođendan, novim ugovorom znatno će povećati svoje bogatstvo.
S klubom iz Rijada Ronaldo će produžiti ugovor za još jednu godinu. Time će se obvezati na ostanak do lipnja 2026., odnosno do razdoblja uoči Svjetskog prvenstva kojem će domaćini biti Sjedinjene Američke Države, Kanada i Meksiko. Za produženje ugovora dobit će više od 200 milijuna eura.

Fantastičan učinak
Time će ostati i najplaćeniji nogometaš svijeta, što je i danas s primanjima od 200 milijuna eura uz dodatak od 60 milijuna eura na komercijalna prava. S novim ugovorom primat će više od pola milijuna eura dnevno, odnosno oko četiri milijuna eura tjedno.
Ronaldo je za Al Nassr odigrao 84 utakmice uz učinak od 75 golova i 18 asistencija. Unatoč takvim igrama, sa saudijskim klubom slavio je tek titulu Arab Club Champions Cupu.
Bivši nogometaš Zrinjskog ima novi klub u dalekom Uzbekistanu: Potpisao je ugovor