FIS veliki
Naređena evakuacija stanovnika Mostara koji žive u blizini Uborka

Na jutros održanoj sjednici Krizbog stožera Grada Mostara donesena je odluka o evakuaciji stanovništva koje živi u blizini deponije Uborak. Ova odluka je usvojena nakon što je ponovo izbio požar na deponiji. Prema istoj odluci, evakuirano stanovništvo će biti smješteno u prihvatni centar Salakovac.

Gradonačelnik Mostara Mario Kordić je nakon sastanka Kriznog stožera rekao kako je novi požar podmetnut, te je pozvao MUP HNŽ-a i Tužiteljstvo da se uključuje u ovaj slučaj.

-Građani se koriste u političke svrhe. Nemoguće je šta se radi – rekao je Kordić.

USKORO OPŠIRNIJE!

Naređena evakuacija stanovnika Mostara koji žive u blizini Uborka

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Petunije i surfinije su bujne u svibnju, a što se promijeni do kolovoza?

    Petunije i surfinije najpopularnije su ljetno cvijeće, a ekstremne ljetne vrućine mogu brzo uništiti njihov sjaj ako se uzgajaju bez odgovarajuće njege. Kako bi ostale bujne i zdrave cijelo ljeto,…

    Kazališna večer na otvorenom u Širokom Brijegu: „Prkos” donosi snažnu životnu priču

    U sklopu ovogodišnje manifestacije Briješka zvona, u petak, 26. lipnja, bit će izvedena monodrama „Prkos”. Program počinje u 20:30 sati u Parku širokobrijeških branitelja, a ulaz je slobodan za sve…