Jučer je preminuo 15-godišnji mladić iz okolice Metkovića koji je u utorak pao s romobila, javlja Dubrovački dnevnik.
Prema dostupnim informacijama, skupina djece igrala se u blizini vodonatapnog kanala u okolici Metkovića. Jedno od djece na mjesto okupljanja dovezlo se električnim romobilom, nakon čega su se dječaci međusobno izmjenjivali u vožnji.
Kako doznaje Dubrovački dnevnik, romobil je bio znatno jače snage nego što je to zakonom dozvoljeno.









