FIS veliki
Bandić podijelio po jedan crveni Barceloni i PSG-u

Na stadionu Johan Cruyff u Barceloni odigrana je utakmica 2. kola Omladinske Lige prvaka između Barcelone i PSG-a, pod palicom bosanskohercegovačkog suca Antonia Bandića. Pomagali su mu Nebojša Žugić i Amir Kadić, dok je četvrti sudac bio David Lopez Jimenez.

Bandić je dobro kontrolirao utakmicu koja je bila vrlo borbena i s puno tempa. Pokazao je dva opravdana crvena kartona, po jedan igračima svake momčadi, čime je zadržao disciplinu na terenu.

PSG je poveo u prvom dijelu, a Barcelona je u nastavku preokrenula rezultat i slavila s 2:1. Tako su mladi Barcelonini igrači djelomično popravili neuspjeh seniora koji su istim rezultatom poraženi od Parižana. Među strijelcima domaćih bio je i sin legendarnog Patrika Kluiverta.

Powered by WPeMatico

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    POVIJESNI REZULTAT: BiH praktički osigurala 16-inu finala

    Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine u susretu je 3. kola skupine B na Svjetskom prvenstvu u Seattleu svladala Katar sa 3-1 (2-1) i tako osvojla treće mjesto s četiri osvojena…

    (VIDEO) Široki Brijeg: 115 ramskih hodočasnika stiglo u Ljuti Dolac na putu prema Međugorju

    Skupina od 115 hodočasnika iz Rame jučer je krenula pješice prema Međugorju, nastavljajući dugogodišnju tradiciju i zavjetno hodočašće prema jednom od najpoznatijih marijanskih svetišta u svijetu. Riječ je o drugoj…