FIS veliki
BIHAMK upozorava vozače: Kad dobijete prvu kaznu, vjerojatno je već zabilježeno više uzastopnih prekršaja

Bosanskohercegovački auto-moto klub (BIHAMK) obavještava sve vozače da se na prometnicama širom Bosne i Hercegovine, posebno u većim gradovima, postavlja sve veći broj suvremenih kamera koje automatski očitavaju registracijske tablice i prepoznaju vozila bez važeće registracije.

“Svaki prolazak neregistriranog vozila pored takve kamere evidentira se kao prekršaj, bez potrebe da policija zaustavlja vozilo ili unaprijed obavještava vozača”, navode iz BIHAMK-a, prenosi Klix.

BIHAMK upozorava da, dok vlasnik dobije prvu kaznu na kućnu adresu, može biti zabilježeno više uzastopnih prekršaja, što u konačnici može dovesti do novčanih kazni u iznosu od nekoliko tisuća konvertibilnih maraka.

“Pozivamo sve vozače da pravovremeno provjere datum isteka registracije i izvrše potrebne obaveze na vrijeme, kako bi izbjegli neželjene troškove i sankcije”, dodaje se u priopćenju.

Powered by WPeMatico

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Objavljen raspored akcija dobrovoljnog darivanja krvi u ŽZH za srpanj

    Crveni križ Županije Zapadnohercegovačke objavio je raspored akcija dobrovoljnog darivanja krvi koje će tijekom srpnja 2026. godine biti organizirane na području Županije Zapadnohercegovačke u suradnji s Transfuzijskim centrom Sveučilišne kliničke…

    IGROKAZ: Razgovarali Dodik i Izetbegović

    Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik objavio je da je razgovarao s predsjednikom Stranke demokratske akcije (SDA) Bakirom Izetbegovićem nakon međusobnih političkih poruka koje su posljednjih dana razmjenjivali putem medija i društvenih…