FIS veliki
BIHAMK upozorava vozače: Kad dobijete prvu kaznu, vjerojatno je već zabilježeno više uzastopnih prekršaja

Bosanskohercegovački auto-moto klub (BIHAMK) obavještava sve vozače da se na prometnicama širom Bosne i Hercegovine, posebno u većim gradovima, postavlja sve veći broj suvremenih kamera koje automatski očitavaju registracijske tablice i prepoznaju vozila bez važeće registracije.

“Svaki prolazak neregistriranog vozila pored takve kamere evidentira se kao prekršaj, bez potrebe da policija zaustavlja vozilo ili unaprijed obavještava vozača”, navode iz BIHAMK-a, prenosi Klix.

BIHAMK upozorava da, dok vlasnik dobije prvu kaznu na kućnu adresu, može biti zabilježeno više uzastopnih prekršaja, što u konačnici može dovesti do novčanih kazni u iznosu od nekoliko tisuća konvertibilnih maraka.

“Pozivamo sve vozače da pravovremeno provjere datum isteka registracije i izvrše potrebne obaveze na vrijeme, kako bi izbjegli neželjene troškove i sankcije”, dodaje se u priopćenju.

Powered by WPeMatico

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Službeno: Milanović oduzeo Branimiru Glavašu sva odlikovanja i priznanja

    Branimir Glavaš više nema svoja odlikovanja. Predsjednik Republike Hrvatske Zoran Milanović donio je i službenu odluku kojom se Glavašu oduzimaju sva odlikovanja i priznanja koja je dobio od prvog hrvatskog…

    Civilna zaštita izdala nove preporuke za Mostar, evo što kažu

    Zbog požara koji je izbio na odlagalištu komunalnog otpada Uborak te posljedičnog širenja dima i lebdećih čestica, Gradski stožer civilne zaštite na sjednici održanoj danas u 14 sati podsjeća na…