
HNK Brotnjo u subotu zaključuje gostujući dio sezone 2025., a za kraj ih čeka pravi derbi 15. kola WWIN Druge lige FBiH – Jug. Momčad iz Čitluka putuje u Čapljinu, gdje će na stadionu Bjelave odmjeriti snage s trenutno prvoplasiranom HNK Čapljinom, jednom od najkvalitetnijih ekipa ovog prvenstva.
Utakmica je na rasporedu subota, 22. studenoga 2025., u 13:30 sati, a s obzirom na formu oba sastava, očekuje se čvrst i borben susret pun tempa i natjecateljskog naboja. Ulog je velik – Brotnjo želi potvrditi dobre igre iz završnice jeseni, dok Čapljina traži nova tri boda kako bi ostala na vrhu ljestvice.
Iz HNK Brotnjo pozivaju sve navijače da budu 12. igrač i podrže momčad. Očekuje lijepa atmosfera i pravi derbi u hercegovačkom nogometnom okruženju.
Stadion Bjelave, 22.11. u 13:30 – hercegovački klasik koji zatvara 2025. godinu za Brotnjo.
Powered by WPeMatico

