Home Život Mostarskim samcima potrebna pomoć

Mostarskim samcima potrebna pomoć

SHARE

Snježana, Marijan i Umija troje su od 15 korisnika humanitarne akcije Udruge građana Zajedno za naš grad koji im donose topli obrok do kraja ožujka. Život ih nije mazio, radnog staža imaju nekoliko godina ili nemaju nikako, a do posla ne mogu doći.

Marijan je 40-postotni invalid, Snježana od rođenja ima problema s vratnom kralježnicom, a Umija od sedme godine slabije vidi. Danas je muči koljeno te ima problema s hodanjem. Hrane se po pučkim kuhinjama, a režije plate ako im netko da novac.

Akcija dostave toplog obroka, koju organizira Udruga građana Zajedno za naš grad, uistinu im puno znači. Osim vlasnika mostarskih restorana, priključio se i Jasmin Kremo, povratnik iz Danske koji je već dvije godine član ove udruge. S obzirom da je vlasnik wellnes centra Oaza Sky, iznemoglim samcima nudi masažu.

Vjerujemo da će im masaža, ali i topli ljudski razgovor puno pomoći. Ako možete, pomozite i vi na svoj način.

Naša TV