Home Šport Treća uzastopna pobjeda Judo kluba “Hercegovac” u Prnjavoru

Treća uzastopna pobjeda Judo kluba “Hercegovac” u Prnjavoru

SHARE

Nakon izvrsnog trodnevnog trening kampa u Prnjavoru glavna manifestacija zavrsava na najbolji moguci nacin za Hercegovke i Hercegovce. Na medjunarodnom turniru “Kup Mala Evropa 2017” naš klub je treću godinu za redom najbolja ekipa u ukupnom plasmanu.

Čak 26 medalja od cega 11 zlatnih,12 srebrenih i 3 brončane medalje (nekoliko klupskih finala). Po broju bodova smo najbolja ekipa i dječaka i djevojčica do 11 godina. Osim ovih nagrada jos jedna individualna nagrada ide za Mostar.

Za najuspješnijeg trenera turnira izabran je trener iz našeg kluba Marko Zrimšek. U ovoj godini smo bili na samo dva turnira gdje je organizacijski odbor birao najuspješnijeg trenera i oba puta je to bio trener našega kluba. Izvrstan početak drugog dijela sezone!