Home Zanimljivosti Nezapamćena situacija u povijesti nogometa: Kapetan Reala Sergio Ramos morao van terena...

Nezapamćena situacija u povijesti nogometa: Kapetan Reala Sergio Ramos morao van terena jer se usrao u gaće?!

SHARE
REAL MADRID u današnjim ranopopodnevnim satima ubilježio je gostujuću ligašku pobjedu protiv Eibara. Meč je okončan s 2:1 u korist aktualnog španjolskog prvenstvenog prvaka, a oba je pogotka postigao Cristiano Ronaldo (34′, 84′).
Tijekom i nakon utakmice u centru se pozornosti pronašao Sergio Ramos. U 73. minuti ogleda, pri rezultatu 1:1, Realov kapetan otrčao je s terena, premda nije bio zamijenjen jer su tri izmjene već bile obavljene. Susret se nastavio, a Kraljevski klub zaigrao je s deset igrača. Sergio Ramos na travnjak se vratio kroz nekoliko sljedećih minuta.
Na medijskoj konferenciji, osim dojmova o utakmici, Realov trener Zinedine Zidane bio je upitan zašto je Serio Ramos misteriozno nestao na nekoliko minuta.
“Mislim da se Sergio malo usrao. Imao je veliku nuždu. Otišao je u toalet i brzo se vratio”, otkrio je Zinedine Zidane.