Home Šport ARENA CUP opravdao epitet jednog od najboljih trunira na ovim prostorima

ARENA CUP opravdao epitet jednog od najboljih trunira na ovim prostorima

SHARE

Organizator turnira su Arena Sport Centar Mostar i Škola nogometa AS Međugorje. Stadioni na Kantarevcu u Mostaru u Areni sport centar Mostar i Horizontu mira u Zvirovićima, Međugorju, bili su poprište utakmica za dječake. Odigrano oko 200 utakmica, a postignuto je preko 600 golova.

Smijeh, druženje, dobar nogomet, suze radosnice, ali i one zbog poraza, raspoložena publika i dobra organizacija opravdali su ovaj turnira “Zajedništva, druženja i zabave”.

Na turniru je sudjelovalo oko 80 ekipa iz BiH, Hrvatske i Crne Gore, a utakmice pune kvalitete i emocija ponudile su sve ono što nogomet može pružiti. Nastupilo je preko 1000 igrača, a gostiju na turniru bilo je preko tisuću. Gosti su mogli uživati u ljepotama Hercegovine.

 

Fotografija Ljubuški portal.

 

ARENA CUP HERCEGOVINA 2019. – rezultati po uzrastima i pojedinačne nagrade za igrače:

Uzrast 2009.g.
1. HŠK POSUŠJE
2. HŠK ZRINJSKI MOSTAR
3. FK VELEŽ MOSTAR
4. HNK ŠIBENIK
Najbolji strijelac: Josip Buhovac – Zrinjski Mostar
Najbolji golman: Salko Tule – Velež Mostar
Najbolji igrač: Paulo Bašić – Posušje

2010.g.
1. USŠ SPORT TALENT MOSTAR
2. ŠN LIMAČI ČAPLJINA
3. HNK HAJDUK SPLIT
4. ŠN AS MEĐUGORJE
Najbolji strijelac: Tino Božinović – Hajduk Split
Najbolji golman: Dragan Sušac – Limači Čapljina
Najbolji igrač: Arijan Bernadić – Sport talent Mostar

2011.g.
1. USŠ SPORT TALENT MOSTAR
2. ŠN DU TALENT DUBROVNIK
3. HŠK ZRINJSKI MOSTAR
4. ŠF DERBY SARAJEVO
Najbolji strijelac: Lovre Lasić – Sport talent Mostar
Najbolji golman: Jan Musa – Zrinjski Mostar
Najbolji igrač: Karlo Pehar – Sport talent Mostar

2012.g.
1. HNK HAJDUK SPLIT
2. ŠF DERBY SARAJEVO
3. ŠN DU TALENT DUBROVNIK
4. NK ADRIATIK SPLIT
Najbolji strijelac: Jakov Bjeliš – DU talent Dubrovnik
Najbolji golman: Dani Kapetanović – Derby Sarajevo
Najbolji igrač: Vitalij Sabljić – Hajduk Split

Organizator turnira je uspio organizirati izlete mnogih ekipa na Slapove Kravice u Ljubuškom, Međugorje i Mostar, pokazati svojim prijateljima ljepote naše Hercegovine.
Hvala na svemu, bilo je predivno, vidimo se i sljedeće godine – kazala je jedan od organizatora danijel Bajkuša – Bajki, trener škole nogometa AS Međugorje
U toj rečenici sve je stalo, svi su uživali. Naravno, pobjednici najviše, ali na kraju su svi osvojili poneki trofej, od golova i novih prijateljstava pa do medalja i pehara.
Organizator turnira se zahvaljuje svim sudionicima turnira, svima koji su na bilo koji način pomogli da se održi ovaj turnir, te najavljuje za iduću godinu turnir koji bi se igrao od 27.02. do 01.03. Hercegovina Cup 2020. turnir bi se igrao u više gradova u Hercegovini i još jači, masovniji sa dosta jakih klubova iz mnogih zemalja.
Ljubuški Iks Portal napušta grupu.
ARENA CUP HERCEGOVINA 2019.

REZULTATI I TABELE S TURNIRA:

UZRAST 2009.G. HORIZONTI MIRA MEĐUGORJE

GRUPA A

1. ŠN AS MEĐUGORJE
2. NK ŽUPA DUBROVAČKA D.
3. NK MASLINICA ŠOLTA
4. HŠK POSUŠJE
5. NK LJUBUŠKI

GRUPA B

1. HNK ŠIBENIK
2. NK OREBIĆ
3. NŠK SV. MIHOVIL ZADAR
4. HNK BROTNJO ČITLUK
5. FK BLAGAJ MOSTAR

GRUPA A

1. ŠN AS MEĐUGORJE
2. NK ABECEDA SPORTA ZADAR
3. HNK ŠIBENIK
4. FK ARSENAL TIVAT 2.
5. NK JADRAN PLOČE

GRUPA B

1. HNK HAJDUK SPLIT
2. FK PIKSI PALE
3. ŠN DU TALENT DUBROVNIK
4. FK ARSENAL TIVAT 1.
5. HŠK POSUŠJE

PETAK, 08.11.2019.G. TERENI – HORIZONTI MIRA MEĐUGORJE

13:00 sati
2009 NK LJUBUŠKI – NK MASLINICA ŠOLTA 4:0
13:30 sati
2010 ŠN AS MEĐUGORJE – FK ARSENAL TIVAT 2. 5:3
14:00 sati
2009 HNK BROTNJO ČITLUK – NK OREBIĆ 3:0
14:30 sati
2010 HNK HAJDUK SPLIT – ŠN DU TALENT DUBROVNIK 3:2
15:00 sati
2009 HNK ŠIBENIK – HNK BROTNJO ČITLUK 1:0
15:30 sati
2010 FK ARSENAL TIVAT 2. – HNK ŠIBENIK 0:6
16:00 sati
2009 NK ABECEDA SPORTA ZADAR – NK JADRAN PLOČE 3:1
16:30 sati
2010 HNK HAJDUK SPLIT – FK PIKSI PALE 14:0
17:00 sati
2009 NŠK SV. MIHOVIL ZADAR – HNK BROTNJO ČITLUK 1:4
17:30 sati
2010 FK ARSENAL TIVAT 2. – NK ABECEDA SPORTA ZADAR 0:6
18:00 sati
2009 ŠN AS MEĐUGORJE – NK MASLINICA ŠOLTA 7:0
18:30 sati
2009 ŠN AS MEĐUGORJE – NK LJUBUŠKI 3:2
19:00 sati
2009 NK SV. MIHOVIL ZADAR – FK BLAGAJ MOSTAR 5:3
19:30 sati
2010 FK ARSENAL TIVAT 1. – ŠN DU TALENT DUBROVNIK 0:3
20:00 sati
2009 NK ŽUPA DUBROVAČKA – HŠK POSUŠJE 1:9
20:30 sati
2010 HŠK POSUŠJE – FK ARSENAL TIVAT 1. 2:1

SUBOTA, 09.11.2019.G. TERENI – HORIZONTI MIRA MEĐUGORJE

08:00 sati
2009 HNK BROTNJO ČITLUK – FK BLAGAJ MOSTAR 3:0
08:30 sati
2010 NK JADRAN PLOČE – HNK ŠIBENIK 0:2
09:00 sati
2009 HNK ŠIBENIK – NK OREBIĆ 3:3
09:30 sati
2010 HŠK POSUŠJE – FK PIKSI PALE 5:0
10:00 sati
2009 NK LJUBUŠKI – NK ŽUPA DUBROVAČKA 3:6
10:30 sati
2010 NK ABECEDA SPORTA ZADAR – HNK ŠIBENIK 1:0
11:00 sati
2010 ŠN AS MEĐUGORJE – NK JADRAN PLOČE 4:2
11:30 sati
2010 ŠN DU TALENT DUBROVNIK – FK PIKSI PALE 4:0
12:00 sati
2009 NK MASLINICA ŠOLTA – HŠK POSUŠJE 0:9
12:30 sati
2010 FK ARSENAL TIVAT 2. – NK JADRAN PLOČE 2:1
13:00 sati
2009 NK MASLINICA ŠOLTA – NK ŽUPA DUBROVAČKA 4:7
13:30 sati
2010 FK ARSENAL TIVAT 1. – HNK HAJDUK SPLIT 2:5
14:00 sati
2009 NK OREBIĆ – FK BLAGAJ MOSTAR 3:0
14:30 sati
2010 FK ARSENAL TIVAT 1. – FK PIKSI PALE 1:0
15:00 sati
2009 NK ŽUPA DUBROVAČKA – ŠN AS MEĐUGORJE 0:6
15:30 sati
2010 ŠN AS MEĐUGORJE – NK ABECEDA SPORTA ZADAR 5:2
16:00 sati
2009 NŠK SV. MIHOVIL ZADAR – HNK ŠIBENIK 2:3
16:30 sati
2010 HNK HAJDUK SPLIT – HŠK POSUŠJE 1:1
17:00 sati
2009 NK OREBIĆ – NŠK SV. MIHOVIL ZADAR 1:2
17:30 sati
2009 HŠK POSUŠJE – NK LJUBUŠKI 6:2
18:00 sati
2010 ŠN AS MEĐUGORJE – HNK ŠIBENIK 4:1
18:30 sati
2009 FK BLAGAJ MOSTAR – HNK ŠIBENIK 3:0
19:00 sati
2009 HŠK POSUŠJE – ŠN AS MEĐUGORJE 3:1
19:30 sati
2010 HŠK POSUŠJE – ŠN DU TALENT DUBROVNIK 0:2

NEDJELJA, 10.11.2019.G. TERENI – HORIZONTI MIRA MEĐUGORJE

ZAOSTALA UTAKMICA

08:30 sati
2009 UŠS SPORT TALENT MOSTAR – HŠK ZRINJSKI MOSTAR 1:0

ČETVRTFINALE – 2010.G.

09:00 sati
2010 A1 – ŠN AS MEĐUGORJE : B2 – ŠN DU TALENT DUBROVNIK 2:2 penali 3:2

09:30 sati
2010 B1 – HNK HAJDUK SPLIT : A2 – NK ABECEDA SPORTA ZADAR 6:1

10:00 sati
2010 C1 – UŠS SPORT TALENT MOSTAR : D2 –HNK BIOGRACI ŠIROKI BRIJEG 3:1

10:30 sati
2010 D1 – ŠN LIMAČI ČAPLJINA : C2 – HŠK ZRINJSKI MOSTAR 2:0

POLUFINALE – 2010.G.

11:00 sati
2010 Pobjednik A1-B2 – ŠN AS MEĐUGORJE : Pobjednik D1-C2 – ŠN LIMAČI ČAPLJINA 3:1

11.30 sati
2010 Pobjednik B1-A2 – HNK HAJDUK SPLIT : Pobjednik C1-D2 – UŠS SPORT TALENT MOSTAR 0:1

Za 3. mjesto – 2010.G.

12:00 sati
2010 – ŠN AS MEĐUGORJE – HNK HAJDUK SPLIT 0:2

FINALE – 2010.
12:30 sati
2010 – ŠN LIMAČI ČAPLJINA – UŠS SPORT TALENT MOSTAR 1:1 penali 0:2

KANTAREVAC MOSTAR – 2009. i 2010.

GRUPA C

1. HŠK ZRINJSKI MOSTAR
2. FK HERCEGOVAC BILEĆA
3. UŠS FORTUNA MOSTAR
4. SA MALI MOST MOSTAR
5. NK ŠIROKI BRIJEG

GRUPA D

1. FK VELEŽ MOSTAR
2. ŠN TIKI TAKA MOSTAR
3. HNK BRANITELJ MOSTAR
4. ŠN LIMAČI ČAPLJINA
5. HNK GRUDE

GRUPA C

1. HŠK ZRINJSKI MOSTAR
2. UŠS FORTUNA MOSTAR
3. UNISPORT STOLAC
4. UŠS SPORT TALENT MOSTAR
5. NK BLATO ŠIROKI BRIJEG

GRUPA D

1. NK ŠIROKI BRIJEG
2. ŠN TIKI TAKA MOSTAR
3. ŠN LIMAČI ČAPLJINA
4. SA MALI MOST MOSTAR
5. HNK BIOGRACI ŠIROKI BRIJEG
PETAK, 08.11.2019.G. TERENI – KANTAREVAC MOSTAR

13:00 sati
2009 HŠK ZRINJSKI MOSTAR – UŠS FORTUNA MOSTAR 3:0
13:30 sati
2010 HŠK ZRINJSKI MOSTAR – UŠS FORTUNA MOSTAR 6:0
14:00 sati
2009 FK VELEŽ MOSTAR – ŠN TIKI TAKA MOSTAR 1:1
14:30 sati
2010 NK ŠIROKI BRIJEG – SA MALI MOST MOSTAR 6:2
15:00 sati
2009 NK ŠIROKI BRIJEG – SA MALI MOST MOSTAR 4:1
15:30 sati
2010 UŠS SPORT TALENT – MOSTAR UŠS FORTUNA MOSTAR 7:0
16:00 sati
2009 ŠN LIMAČI ČAPLJINA – HNK BRANITELJ MOSTAR 6:0
16:30 sati
2010 HNK BIOGRACI ŠIROKI BRIJEG – ŠN LIMAČI ČAPLJINA 0:6
17:00 sati
2009 UŠS FORTUNA – MOSTAR FK HERCEGO

 

Fotografija Ljubuški portal.