Namex vikend

Zoran Petković – Agresor uhićen zbog serijskih pljački

Pripadnici MUP-a SŽ uhitili su serijskog pljačkaša Zorana Petkovića, nadimka Agresor.

Petković je proteklih tjedana boravio na području Sarajeva, gdje je izvršio niz pljački i pokušaja pljački. U prethodnom razdoblju opljačkao je desetke stanova u Sarajevu, većinom na području Općine Centar, javlja portal Vijesti.ba.

Meta su mu bila blindo vrata sa kuglom sa vanjske strane, koja je otvarao karticom ukoliko nisu bila zaključana sa unutarnje strane. On je kaznena djela izvršavao na naročito drzak način, pretežno u noćnim satima, dok su u stanu bili vlasnici sa svojim obiteljima.

Iz stanova i kuća krao je novac, nakit, ključeve od vozila, a potom i vozila te druge vrijedne predmete. Sarajevska policija konačno mu je stala u kraj.

Podsjetimo, MUP Hercegovačko-neretvanske županije krajem rujna prošle godine raspisao je potjernicu za Petkovićem te uputilo molbu građanima koji imaju bilo kakve informacije o njegovom kretanju i boravku Zorana Petkovića. Osim toga za “Agresorom“ je tragalo više županijskih MUP-ova, piše Bljesak.info

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)