Doktorica iz Bijeljine koja je radila u Domu zdravlja u ovom gradu ubijena je jučer u Beogradu, a prema informacijama medija za ubojstvo se sumnjiči njen sin.
Kako piše InfoBijeljina, mladić Đ.M. (26) uhićen je jutros nakon što je osumnjičen da je u obiteljskom stanu na Voždovcu ubio majku D.M. (61) koja je radila kao doktorica u bijeljinskom Domu zdravlja.
“Prema riječima njegove sestre, Đ. M. se posljednjih dana čudno ponašao, a jučer je napravio incident u centru Beograda kada je napao nepoznatu djevojku”, piše bijeljinski portal.
Nakon kontakta s članom obitelji koji je rekao da se žena dva dana ne javlja na telefon, policija je stigla pred stan gdje je doktorica živjela. Vrata stana su bila zaključana, telefon nedostupan, a zvono na vratima nije radilo.
Nakon što su ušli u stan, policijski službenici su konstatirali kako je 61-godišnja doktorica ubijena.