Mostar: Uzeli 1.000 KM iz izgubljenog novčanika u centru Mostara, snimila ih kamera

Mostarska policija traga za dvojicom mlađih muškaraca koje se sumnjiči za krađu novca iz izgubljenog novčanika u centru Mostara.

Incident se dogodio prekoputa SPC-a Orca, gdje je jednoj osobi ispao novčanik.

Kako je potvrdila portparolka MUP-a HNK Ilijana Miloš, danas u 15.30 sati J.B. je prijavio kako su mu dvije nepoznate osobe otuđile novac iz novčanika. Policija traga za počiniteljima.

Redakciji portala Mostar Danas stigla je poruka čitateljice sa fotografijom i videosnimkom istog događaja.

“Momci sa snimke pronašli su novčanik i uzeli iznos od 1.000 KM”, navela je čitateljica u poruci.

Policiji je proslijeđena snimka na kojoj se detaljno vide osobe koje su uzele novac.

Vrisak.info

Mostar: Uzeli 1.000 KM iz izgubljenog novčanika u centru Mostara, snimila ih kamera

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Potpisan sporazum i sa Sindikatom osnovnih škola, veće plaće će dobiti svi proračunski korisnici u ŽZH

    Svi proračunski korisnici Županije Zapadnohercegovačke dobit će veće plaće. Rezultat je to postignutih dogovora o novoj osnovici za obračun plaće u visini od 680 KM sa svim reprezentativnim sindikatima na…

    Hrvatska protiv Slovenije zatvara pripreme za SP: Vušković zadovoljan, Kotarski ostvario san

    Hrvatska nogometna reprezentacija u nedjelju s početkom u 20.45 sati u Varaždinu igra posljednju prijateljsku utakmicu uoči puta na Svjetsko prvenstvo. Danas su se medijima obratili mladi stoper Luka Vušković…