FIS veliki
NS BIH Brotnjaci Andrej Šego i Mate Anđelić na kampu elitnih omladinskih igrača

NS BIH Brotnjaci Andrej Šego i Mate Anđelić na kampu elitnih omladinskih igrača

HNK Brotnjo – Čitluk ponosno predstavlja dvojicu svojih mladih nogometaša, Andreja Šegu i Matu Anđelića, koji sudjeluju na kampu „Elitni omladinski igrači“ u trening centru Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine u Zenici od 10. do 14. prosinca 2025. godine.

Na kamp ih je pozvao NS BiH kao istaknute igrače generacije 2012. godište, čime je još jednom potvrđena kvaliteta mladih talenata iz Brotnja. Kamp je sastavni dio Nogometne akademije NS BiH, koja djeluje prema UEFA standardima i posvećena je razvoju najperspektivnijih mladih nogometaša u državi.

Program akademije obuhvaća:

  • specijalizirane treninge prilagođene uzrastu igrača,
  • edukativne radionice i predavanja,
  • naglasak na integritet sporta i igrača,
  • stručno vođeni razvoj tehničkih, taktičkih i psihofizičkih sposobnosti.

Kamp u Zenici okuplja najtalentiranije mlade nogometaše iz cijele Bosne i Hercegovine, a sudjelovanje Šege i Anđelića velik je korak naprijed u njihovom sportskom razvoju, ali i vrijedan pokazatelj kvalitetnog rada u omladinskom pogonu HNK Brotnjo.

www.brotnjo.ba

Powered by WPeMatico

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Širokobriježanin prijavljen zbog oštećenja tuđeg automobila

    Policijska uprava Široki Brijeg pod nadzorom Županijskog tužiteljstva ŽZH provodi radnje vezane uz kazneno djelo oštećenja tuđe stvari. PU Široki Brijeg je dana 25. lipnja 2026. godine u 23:30 sati…

    VIDEO: Skinuli i zapalili zastavu Republike Srpske uz povike “Alahu ekber”

    Na društvenim mrežama pojavio se videosnimak na kojem se vidi kako grupa huligana skida sa jarbola i potom pali zastavu Republike Srpske, uz povike “Alahu ekber” i psovke. Prema navodima…