FIS veliki
MUP HNŽ-a svečano ispratio 161 službenika u mirovinu

Svečano ispraćeni policijski službenici MUP-a HNŽ uz zahvalnice, darove i poruke podrške za mirnu mirovinu.

Dana 21. 1. 2026.godine, u organizaciji Sindikata policije u HNŽ, održana je svečanost ispraćaja 161 službenika Ministarstva unutarnjih poslova HNŽ.

Nakon obraćanja predsjednika Upravnog odbora Sindikata Arnesa Čomora i ministra unutarnjih poslova Marija Marića koji su se zahvalili kolegama na predanoj službi i poželjeli dugu i sretnu mirovinu, kao i da u njoj nadoknade sve ono što nisu mogli zbog potreba službe, uručene su zahvalnice i prigodni darovi.

Menadžment MUP-a HNŽ ostaje snažno opredijeljen za dijalog i blisku suradnju sa Sindikatom policije u interesu svih naših uposlenika kroz čije poslove i zadaće su u biti ostvaruje uloga MUP-a u zajednici.

Vlada HNŽ generalno prepoznaje važnost Uprave policije MUP-a HNŽ čemu u prilog govori broj prijema policijskih službenika u protekle dvije godine, nabava opreme i uniformi kao i rekonstruiranje i investiranje u nove objekte MUP-a.

Vrisak.info

MUP HNŽ-a svečano ispratio 161 službenika u mirovinu

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Širokobriježanin prijavljen zbog oštećenja tuđeg automobila

    Policijska uprava Široki Brijeg pod nadzorom Županijskog tužiteljstva ŽZH provodi radnje vezane uz kazneno djelo oštećenja tuđe stvari. PU Široki Brijeg je dana 25. lipnja 2026. godine u 23:30 sati…

    VIDEO: Skinuli i zapalili zastavu Republike Srpske uz povike “Alahu ekber”

    Na društvenim mrežama pojavio se videosnimak na kojem se vidi kako grupa huligana skida sa jarbola i potom pali zastavu Republike Srpske, uz povike “Alahu ekber” i psovke. Prema navodima…